Вибори 2021

Самоврядування – один із важливих засобів організації життєдіяльності учнівського колективу. В Арбузинському професійному аграрному ліцеї вже не перший рік воно здійснюється через роботу ради самоврядування, на чолі якої стоїть Президент.

У зв’язку із закінченням строку повноважень попереднього Президента ради самоврядування 7 листопада, в День місцевого самоврядування, у нас пройшли вибори нового лідера. Через карантинні обмеження процес обрання відбувався в онлайн-режимі. Сімдесят чотири відсотки виборців надали перевагу здобувачу освіти групи № 20 Степановій Вероніці.

Вона навчається професії Кухар; Кондитер, планує стати компетентним фахівцем, здатним мислити неординарно, генерувати нові ідеї та втілювати їх у життя.

Ми щиро вітаємо нового Президента ради самоврядування, бажаємо їй впевненості в собі, креативності, натхнення в роботі та майбутніх звершень.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x