Використання інноваційних технологій як чинник для створення оптимальних умов розвитку особистості

З метою підвищення якості освіти, рівня науково-методичної підготовки та педагогічної майстерності 06.03.2023 в Арбузинському професійному аграрному ліцеї було проведено семінар на тему “Використання інноваційних технологій як чинник для створення оптимальних умов розвитку особистості» Педагогами ліцею були обговорені питання взаємодії викладачів, майстрів в/н та здобувачів освіти під час дистанційної освіти, використання сучасних форм та методів навчання на уроках професійно-теоретичної підготовки та під час виробничого навчання.

Про переваги, можливості застосування хмарних технологій на уроках біології розповіла Кулєш Н.В. Вона продемонструвала застосування сервісів Website planet, Word Art, Canva, Rebus1.com Mozaik та ін. На її думку, саме мультимедійний урок дає можливість комбінувати на одному занятті велику кількість цікавих завдань, залучаючи здобувачів освіти до активної роботи.

Для створення завдань з історії з використанням програми Wordwall розповіла Антоненко С.Ю. Кур’янова І.В. поділилася досвідом використання платформи liveworksheets на уроках іноземної мови.

Участь викладачів та майстрів в/н в методичних семінарах дозволяє завжди бути не просто обізнаним з останніми змінами і подіями в освітній галузі, а й використовувати отримані знання для удосконалення освітнього процесу, навчально-методичного забезпечення предметів, які викладають.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x