Всеукраїнський тиждень професійної освіти

З метою демонстрації можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, її важливості для економіки України та повсякденного життя, а також підвищення її престижу з 22 по 26 травня 2023 року пройшов Всеукраїнський тиждень професійної освіти. Він відбувся в межах Європейського року навичок.

У рамках тижня в Арбузинському професійному аграрному ліцеї провели ряд заходів.

24 травня викладачка ліцею Балобонова Ірина Сергіївна взяла участь у всеукраїнському вебінарі «Підвищення престижності робітничої професії шляхом удосконалення методики організації та проведення профорієнтаційної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти». На зустрічі вона презентувала основні форми роботи нашого ліцею з посилення мотивації учнів опановувати робітничі професії.

26 травня здобувачки освіти ліцею Дембіцька Тетяна та Дембіцька Алла взяли участь в обласній конференції-захисті творчих проєктів здібної учнівської молоді. Вони презентували роботу «Дослідження мікрофлори шкіри рук людини та вплив на неї особистої гігієни. Дослідження мікрофлори предметів загального вжитку» (керівники проєкту ─ викладачка Балобанова Ірина Сергіївна та майстер виробничого навчання Кулєш Надія Володимирівна).

Учениця ліцею Курманська Дар’я взяла участь у Всеукраїнському кулінарному конкурсі, на який приготувала три страви. Серед кулінарних шедеврів була давня народна страва шпундра. Раніше ця дуже смачна і в той же час проста яскраво-червоного кольору страва красувалася на святкових столах українців.

Протягом тижня майстри виробничого навчання ліцею відвідували загальноосвітні школи нашої та сусідніх громад. Педагоги ознайомили майбутніх абітурієнтів із професіями, які можна здобути в нашому освітньому закладі, перевагами навчання та перспективами подальшого працевлаштування.

Завершив Всеукраїнський тиждень професійної освіти благодійний ярмарок, на якому учні та педагоги ліцею презентували наш заклад, продаючи власноруч приготовлені смаколики. Всі зібрані кошти колектив ліцею передав на потреби ЗСУ.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x