Всеукраїнський тиждень професійної освіти

З метою демонстрації можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, її важливості для економіки України та повсякденного життя, а також підвищення її престижу з 22 по 26 травня 2023 року пройшов Всеукраїнський тиждень професійної освіти. Він відбувся в межах Європейського року навичок.

У рамках тижня в Арбузинському професійному аграрному ліцеї провели ряд заходів.

24 травня викладачка ліцею Балобонова Ірина Сергіївна взяла участь у всеукраїнському вебінарі «Підвищення престижності робітничої професії шляхом удосконалення методики організації та проведення профорієнтаційної роботи в закладах професійної (професійно-технічної) освіти». На зустрічі вона презентувала основні форми роботи нашого ліцею з посилення мотивації учнів опановувати робітничі професії.

26 травня здобувачки освіти ліцею Дембіцька Тетяна та Дембіцька Алла взяли участь в обласній конференції-захисті творчих проєктів здібної учнівської молоді. Вони презентували роботу «Дослідження мікрофлори шкіри рук людини та вплив на неї особистої гігієни. Дослідження мікрофлори предметів загального вжитку» (керівники проєкту ─ викладачка Балобанова Ірина Сергіївна та майстер виробничого навчання Кулєш Надія Володимирівна).

Учениця ліцею Курманська Дар’я взяла участь у Всеукраїнському кулінарному конкурсі, на який приготувала три страви. Серед кулінарних шедеврів була давня народна страва шпундра. Раніше ця дуже смачна і в той же час проста яскраво-червоного кольору страва красувалася на святкових столах українців.

Протягом тижня майстри виробничого навчання ліцею відвідували загальноосвітні школи нашої та сусідніх громад. Педагоги ознайомили майбутніх абітурієнтів із професіями, які можна здобути в нашому освітньому закладі, перевагами навчання та перспективами подальшого працевлаштування.

Завершив Всеукраїнський тиждень професійної освіти благодійний ярмарок, на якому учні та педагоги ліцею презентували наш заклад, продаючи власноруч приготовлені смаколики. Всі зібрані кошти колектив ліцею передав на потреби ЗСУ.

День Гідності та Свободи — знаковий день для нашої держави, встановлений на честь початку двох революцій: 2004 та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, гідність та демократію. З нагоди свята викладач історії Арбузинського професійного аграрного ліцею Антоненко […]

Україна – територія гідності і свободи. Це доведено подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках: ми пройшли крізь важкі випробування з любов’ю до рідної землі, з готовністю до останнього подиху відстоювати її незалежність та власну гідність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Колектив Арбузинського професійного аграрного ліцею щиро вітає всіх […]

Мобільність у сучасному освітньому середовищі виявляється в готовності педагога до змін, відкритості до нового, вмінні долати зовнішні та внутрішні перешкоди у професійному становленні. Для педагогічних працівників ліцею практичний психолог Сомик Анастасія Сергіївна провела психологічний практикум «Професійна мобільність педагога», під час якого педагогічні працівники створювали модель сучасного педагога та визначали, якими навичками він повинен володіти, встановлювали […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x