Відкрите підсумкове засідання МК природничо-математичної підготовки та предметів охорона праці, фізична культура, захист України, технології

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося відкрите підсумкове засідання методичної комісії природничо-математичної підготовки та предметів охорона праці, фізична культура, захист України, технології.

Голова МК Балобанова І.С. прозвітувала про роботу методичної комісії за навчальний рік на платформі сайту – «Методичний вісник», де розміщено матеріали та висвітлена робота кожного члена методкомісії.

Так, викладачка математики Кривіцька Н.М., за підсумками роботи у цьому навчальному році здобула кваліфікацію спеціаліст вищої категорії, старший викладач. Вона поділилася з колегами особистими напрацюваннями за міжатестаційний період, досвідом створення власного сайту, де розміщено розробки уроків, гейміфіковані завдання, квести та досвід роботи по створенню інтерактивного контенту на уроках математики.

Викладачка хімії, біології і екології Балобанова І.С. представила сайт-портфоліо з власними матеріалами, розробленими та систематизованими відповідно до навчальних програм.

Кулєш В.Ю, викладач інформатики, фізики і астрономії, розробив сайт, де розміщено матеріали до уроків, електронну бібліотеку, інтерактивні веб-квести, домашній експериментаріум, відеоуроки тощо. За результатами своєї роботи в цьому році викладач здобув кваліфікацію спеціаліст ІІ категорії.

Викладач предметів фізична культура та захист України Бугай С.М. систематизував планування, власні розробки уроків на гугл-диску, провів цікаві онлайн-вікторини з предметів, організував та провів турнір для здобувачів освіти, присвячений пам’яті викладача ліцею Закерничного О.В., який героїчно загинув, захищаючи українську землю від ворога.

Викладачка біології і екології Кулєш Н.В. поділилася власним досвідом щодо застосування різноманітних онлайн-сервісів, які вона використовує при розробці мультимедійних уроків. Це дає можливість комбінувати на одному занятті велику кількість цікавих завдань, залучаючи здобувачів освіти до активної роботи.

Кур’янова І.В., викладачка географії, систематизувала матеріали до уроків на гугл-диску, провела інтерактивну вікторину «Географічні розумники», додала у електронну бібліотеку ліцею власні розробки уроків.

Викладачка охорони праці Пресницька Д.В. працювала над створенням тестових завдань у гугл-формі, систематизацією матеріалів на гугл-диску, провела конкурс малюнків серед здобувачів освіти на тему: «Обережно: міни!», а також ряд заходів до Днів охорони праці, безпеки на дорогах, мінної безпеки тощо.

З матеріалами методичної комісії можна ознайомитись за покликанням: http://surl.li/iayxj

День Гідності та Свободи — знаковий день для нашої держави, встановлений на честь початку двох революцій: 2004 та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, гідність та демократію. З нагоди свята викладач історії Арбузинського професійного аграрного ліцею Антоненко […]

Україна – територія гідності і свободи. Це доведено подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках: ми пройшли крізь важкі випробування з любов’ю до рідної землі, з готовністю до останнього подиху відстоювати її незалежність та власну гідність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Колектив Арбузинського професійного аграрного ліцею щиро вітає всіх […]

Мобільність у сучасному освітньому середовищі виявляється в готовності педагога до змін, відкритості до нового, вмінні долати зовнішні та внутрішні перешкоди у професійному становленні. Для педагогічних працівників ліцею практичний психолог Сомик Анастасія Сергіївна провела психологічний практикум «Професійна мобільність педагога», під час якого педагогічні працівники створювали модель сучасного педагога та визначали, якими навичками він повинен володіти, встановлювали […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x