Галерея педагогічної творчості

Галерея педагогічної творчості – одна з нетрадиційних форм групової методичної роботи нашого ліцею.

Метою проведення заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально–виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки здобувачів освіти, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, поширення передового досвіду в педагогічній діяльності.

Його тема: «Впровадження у освітній процес нестандартних методів навчання як однієї з форм підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка ліцею Л.М. Петренко, яка висловила щирі побажання приємного спілкування та плідної праці та зазначила, що такі форми методичної роботи сприяють удосконаленню педагогічної майстерності педагогів, вони спрямовані на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання здобувачів освіти.

Під час проведення заходу присутні заслухали доповіді з таких тем:

«Формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з професій бухгалтерського профілю під час дистанційного та змішаного навчання» – Димова Т.В., викладач ПТП професій бухгалтерського профілю.

«Мотиваційна складова у формуванні професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з професій бухгалтерського профілю» – Шніт Ю.П., майстер виробничого навчання професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

«Психічне здоров’я здобувачів освіти – основа щасливого життя та соціального благополуччя» – Сомик А.С., практичний психолог.

«Використання інструментів табличного процесора Excel для автоматизованого аналізу успішності здобувачів освіти» – Кулєш В.Ю., викладач фізики, інформатики.

Доповіді викликали зацікавленість у педагогічних працівників, так як були змістовними та актуальними.

 21 лютого 1999 року всі народи нашої планети за рішенням ЮНЕСКО відзначають Міжнародний день рідної мови. Сьогодні здобувачі освіти Арбузинського професійного аграрного ліцею також мали змогу довести свою любов і шану до рідної мови, відчути себе частиною великого, гордого, нескореного народу, адже мову цілком справедливо називають генетичним кодом нації. На святі рідної мови, яке підготували […]

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник. Праця кухаря важка, кропітка, але дуже потрібна людям. Маючи творчу фантазію та смак, кухар зі звичайних продуктів, готує справжні шедеври кулінарної майстерності. Він вміє виділити правильні смакові поєднання продуктів, їх пропорції. Постійно шукає і створює щось нове. Саме тому інтерес до розвитку професії […]

16 лютого в Арбузинському ПАЛ проведена державна кваліфікаційна атестація в групі №20, професія «Кухар; кондитер». Вона складається з двох основних частин: теоретичної та практичної. У теоретичній частині випускники ліцею виконували комплексне завдання з різних предметів, пов’язаних з професією. Практична частина іспиту проводилась у спеціально обладнаних кухнях підприємств громадського харчування, де випускники готували борошняні кондитерські вироби […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x