Галерея педагогічної творчості

Галерея педагогічної творчості – одна з нетрадиційних форм групової методичної роботи нашого ліцею.

Метою проведення заходу є удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально–виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки здобувачів освіти, сприяння творчому та професійному розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, поширення передового досвіду в педагогічній діяльності.

Його тема: «Впровадження у освітній процес нестандартних методів навчання як однієї з форм підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка ліцею Л.М. Петренко, яка висловила щирі побажання приємного спілкування та плідної праці та зазначила, що такі форми методичної роботи сприяють удосконаленню педагогічної майстерності педагогів, вони спрямовані на відкритий обмін досвідом з навчання та виховання здобувачів освіти.

Під час проведення заходу присутні заслухали доповіді з таких тем:

«Формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з професій бухгалтерського профілю під час дистанційного та змішаного навчання» – Димова Т.В., викладач ПТП професій бухгалтерського профілю.

«Мотиваційна складова у формуванні професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з професій бухгалтерського профілю» – Шніт Ю.П., майстер виробничого навчання професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

«Психічне здоров’я здобувачів освіти – основа щасливого життя та соціального благополуччя» – Сомик А.С., практичний психолог.

«Використання інструментів табличного процесора Excel для автоматизованого аналізу успішності здобувачів освіти» – Кулєш В.Ю., викладач фізики, інформатики.

Доповіді викликали зацікавленість у педагогічних працівників, так як були змістовними та актуальними.

Обов’язковою складовою частиною  освітнього процесу є виробнича практика. Це одна з найважливіших форм професійної підготовки, що покликана підготувати майбутніх кваліфікованих робітників до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки, допомогти здобувачам освіти отримати виробничі  навики приймати самостійні рішення у  виробничих умовах. З метою закріплення та удосконалення набутих під час освітнього процесу знань, умінь […]

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове відкрите підсумкове засідання методичної комісії професій: «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів». Голова МК Мазуренко Наталія Анатоліївна прозвітувала про роботу методичної комісії за 2023-2024 навчальний рік. Матеріали про роботу  розміщені на сайті МК: http://surl.li/uexzs. Як викладач професійно-теоретичної підготовки професій «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих […]

Віднедавна Арбузинський професійний аграрний ліцей тісно співпрацює з громадською організацією «МООЛМС «МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ НАЦІЇ». Керівник цієї  організації Нотевський Євгеній завітав до нашого ліцею та зустрівся із трудовим і учнівським колективами. Євгеній дуже цікаво розповів про свій життєвий шлях та про діяльність громадської організації. Під час зустрічі голова учнівського самоврядування ліцею Ляпало Олена передала зібрані кошти для […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x