День відкритих дверей

Вибір професії є важливим кроком у доросле життя, від якого значною мірою залежить майбутнє людини. Обираючи свій шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити власні можливості, здібності та інтереси. Якщо вибір зроблений правильно, то людина вчиться і працює із задоволенням, майбутня професійна успішність гарантована.

На допомогу випускникам шкіл у виборі майбутньої професії Арбузинський професійний аграрний ліцей разом із Арбузинським відділом Первомайської філії Миколаївського обласного центру зайнятості провели День відкритих дверей.

Захід розпочався зі звернення заступника начальника Арбузинського відділу Первомайської філії Миколаївського ОЦЗ Терлецького Віктора Івановича до випускників загальноосвітніх закладів освіти. Він розповів про важливість усвідомленого вибору майбутньої професії, перерахував спеціалістів, яких потребує сучасна Україна.

Радо зустріла гостей директор ліцею Петренко Людмила Миколаївна, ─ привітала з Днем відкритих дверей, познайомила присутніх із закладом освіти, розповіла про умови навчання в ліцеї, акцентувала увагу на перевагах саме Арбузинського ПАЛ, побажала всім здоров’я та миру.

Продовжила захід екскурсія освітнім закладом, де потенційним абітурієнтам детально розповіли про кожну професію, яку можна здобути в ліцеї, запропонували цікаві майстер-класи. Гості також отримали інформацію про перспективи подальшого навчання або працевлаштування, умови проживання в гуртожитку, дозвілля.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x