Довкіллєвий марафон

Чудова новина! Майстер виробничого навчання Арбузинського ПАЛ з професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу Кулєш Надія Володимирівна досягла успіху, взявши участь у Довкіллєвому марафоні, організованому громадською організацією SaveDnipro в рамках проекту EMITTER за фінансової підтримки Європейського Союзу. Цей марафон об’єднав 30 учасників з різних регіонів України, які активно займаються вирішенням екологічних проблем у своїх громадах.

Марафон складався з чотирьох лекцій і одного практичного завдання. Лекції мали на меті навчити учасників механізмам збору екологічної інформації, взаємодії з органами влади та розробки комунікацій. Практична частина передбачала самостійне створення комунікаційного матеріалу, який висвітлює наболілу екологічну проблему громади.

Завдяки наполегливості та активній участі Кулєш Надія Володимирівна стала однією з 13 переможців марафону! Завдяки цій перемозі наш освітній заклад отримав сучасну станцію моніторингу якості повітря SaveEcoSensor 3.0. Вона вимірює рівень забруднення повітря найнебезпечнішим для здоров’я видом забруднення – дрібнодисперсним пилом фракцій до 2,5 мкм і до 10 мкм – та гідрометеорологічні показники: температуру та тиск.

Ця станція дасть нам можливість:

  • стежити за станом повітря на території ліцею та в його околицях;
  • проводити екологічні дослідження та проєкти зі здобувачами освіти;
  • підвищувати екологічну свідомість усього закладу освіти;
  • реалізовувати екологічні ініціативи та робити свій внесок у збереження довкілля.

Для того, щоб дізнатися про рівень забруднення атмосферного повітря (якість повітря) у Арбузинці, необхідно обрати відповідну станцію моніторингу на мапі. Можна також встановити чат-бот в Telegram чи Viber, за допомогою меню обрати потрібну вам станцію та підписатись на оновлення.

Також, важливою новиною не тільки для Арбузинського професійного аграрного ліцею, а й для всієї нашої громади є те. що під час проходження марафону була можливість приєднатися до масштабного проєкту із розгортання пристроїв Safecast/Blues Radnote по всій Україні для встановлення надійного незалежного моніторингу радіаційного фону поблизу ядерних об’єктів та в населених пунктах. Арбузинський професійни аграрний ліцей безкоштовно отримав таку станцію. Тепер кожен охочий може в режимі реального часу переглянути стан радіаційного фону у нашому селищі.

Щиро дякуємо організаторам марафону за цю чудову можливість отримати нові знання, навички та інструменти для боротьби з екологічними проблемами. Віримо, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо зробити наше довкілля чистішим та безпечнішим!

Практичне завдання Довкіллєвого марафону, яке виконала Кулєш Надія Володимирівна: http://surl.li/ydjptx

Мапа якості повітря: https://www.saveecobot.com/maps#14/47.9080/31.3358

Мапа радіаційного фону: https://www.saveecobot.com/radiation-maps#14/47.9080/31.3358

Чат-бот Telegram: https://t.me/SaveEcoBot

Чат-бот Viber: https://chats.viber.com/saveecobot

Запрошуємо усіх на навчання до нашого освітнього закладу! На вас чекають цікаві уроки, приємне дозвілля, незабутні заходи та перспективи подальшого навчання та працевлаштування. Долучайтеся до нашої дружньої ліцейної родини!

Випуск 2024

Дорогі випускники нашого аграрного ліцею! Сьогодні ви стоїте на порозі нового етапу вашого життя, і цей день – символ вашої витривалості та відданості. Ви завершили навчання в особливих умовах, які вимагали від вас неймовірної мужності та сили духу. Нехай цей випуск стане для вас початком великих звершень. Ніколи не забувайте, що ваші знання і вміння […]

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися державні кваліфікаційні атестації у випускних групах з професій: Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин та устаткування, Офісний службовець (бухгалтерія) та Оператор комп’ютерного набору; лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Випускники продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Здобувачі освіти професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин та устаткування» презентували свої […]

Колектив Арбузинського професійного аграрного ліцею вітає всіх українців з Днем Конституції України! Бажаємо вам чудового життя у нашій прекрасній країні. Нехай здоров’я, достаток, кохання та безліч можливостей супроводжують вас кожного дня. Бажаємо золотистих полів та блакитних небес для кожного з нас. Нехай Україна процвітає у мирі та злагоді!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x