Засідання МК професій: «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів».

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове відкрите підсумкове засідання методичної комісії професій: «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів».

Голова МК Мазуренко Наталія Анатоліївна прозвітувала про роботу методичної комісії за 2023-2024 навчальний рік. Матеріали про роботу  розміщені на сайті МК: http://surl.li/uexzs. Як викладач професійно-теоретичної підготовки професій «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів» вона розповіла про створення та наповнення персонального сайту і розробку завдань для практичних робіт з предметів.

Викладач ПТП Ніколаєнко Ірина Миколаївна поділилася з колегами досвідом створення інформаційних ігор в сервісі Genially та продемонструвала власні наробки, розміщені на персональному сайті.

Левіна Валентина Георгіївна, майстер виробничого навчання професії «Кухар; Кондитер», систематизувала матеріали до занять з виробничого навчання на гугл-диску, провела цікаві майстер-класи на теми: «Салати-картини», «Мова столових приборів» та «Складання серветок», розповіла про  участь у  проєкті «Вінтажна кухня Миколаївщини», в якому вона працює над напрямком «Обід Грейга (відтворення обіду міського голови з приводу урочистого відкриття пам’ятника Грейгу).

Майстер виробничого навчання професії «Кухар; Кондитер» Сідень Ольга Вікторівна систематизувала матеріали до занять на гугл-диску, провела конкурс фахової майстерності в групі 22 та поділилася досвідом створення відеопрезентацій за допомогою програми Canva, розповіла про участь у проєкті «Вінтажна кухня Миколаївщини», працює над напрямком багатонаціональна Миколаївщина (страва національних меншин регіону).

Алейнікова Ірина Миколаївна, майстер виробничого навчання професії «Кухар; Кондитер», систематизувала матеріали до занять на гугл-диску, провела конкурс фахової майстерності в групі 23, а також розповіла про участь у проєкті «Вінтажна кухня Миколаївщини», зокрема працює над напрямком автентичність (автентична страва).

Щуцька Валентина Іванівна, майстер виробничого навчання професії «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів», провела конкурс фахової майстерності в групі 33, розробила інструкційні картки до практичних занять, цікаві вікторини та презентації.

Викладачі та майстри нашої методичної комісії систематично підвищували свій фаховий рівень, активно займалися самоосвітою, використовуючи дистанційні форми роботи; беруть активну участь у обласних семінарах та педагогічних читаннях.

Обов’язковою складовою частиною  освітнього процесу є виробнича практика. Це одна з найважливіших форм професійної підготовки, що покликана підготувати майбутніх кваліфікованих робітників до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки, допомогти здобувачам освіти отримати виробничі  навики приймати самостійні рішення у  виробничих умовах. З метою закріплення та удосконалення набутих під час освітнього процесу знань, умінь […]

Віднедавна Арбузинський професійний аграрний ліцей тісно співпрацює з громадською організацією «МООЛМС «МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ НАЦІЇ». Керівник цієї  організації Нотевський Євгеній завітав до нашого ліцею та зустрівся із трудовим і учнівським колективами. Євгеній дуже цікаво розповів про свій життєвий шлях та про діяльність громадської організації. Під час зустрічі голова учнівського самоврядування ліцею Ляпало Олена передала зібрані кошти для […]

Українська кухня з давніх-давен відзначалась різноманітністю страв з високими смаковими та поживними якостями. Тож у вивченні її секретів є великий сенс для всіх, особливо для майбутніх кухарів. Під час перевірної роботи здобувачі освіти І курсу (професія Кухар; Кондитер, майстер виробничого навчання Алейнікова І. М.) мали можливість продемонструвати здобуті протягом року знання та вміння з приготування […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x