Звіт МК природничо-математичної підготовки та предметів охорона праці, фізична культура, захист України, технології за 2023-2024 н.р.

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося відкрите підсумкове засідання методичної комісії природничо-математичної підготовки та предметів охорона праці, фізична культура, захист України, технології. Голова МК Балобанова І.С. прозвітувала про роботу методичної комісії за навчальний рік, демонструючи матеріали, розміщені на сайті МК: http://surl.li/iayxj, як викладач хімії розповіла про наповнення персонального сайту та розробки гейміфікованих завдань з предмета.

Викладач математики Кривіцька Н.М. поділилася з колегами досвідом створення веб-квестів на платформі Всеосвіта та продемонструвала власні наробки, розміщені на персональному сайті.

Кулєш В.Ю., викладач інформатики, фізики і астрономії, поінформував колег про ведення персонального сайту, на якому розміщені інтерактивні матеріали до уроків, електронна бібліотека, веб-квести, відеоуроки, домашній експериментаріум, тощо.

Викладач предметів фізична культура та захист України Бугай С.М. розповів про особливості організації та проведення спортивно-масових заходів, що сприяють формуванню здоров’язберігаючої компетентності у здобувачів освіти нашого ліцею.

Викладач біології і екології Кулєш Н.В. поділилася власним досвідом ведення персонального сайту, на якому розміщені уроки з  різноманітними інтерактивними завданнями, тестами, ребусами, іграми, що дозволяють формувати позитивну навчальну мотивацію та активність здобувачів освіти.

Кур’янова І.В., викладач географії, систематизувала матеріали до уроків на гугл-диску, розробила цікаві вікторини, відеопрезентації та додала у електронну бібліотеку ліцею власні розробки уроків.

Викладач охорони праці Пресницька Д.В. працювала над систематизацією матеріалів на гугл-диску, провела конкурс малюнків серед здобувачів освіти, вікторини, а також сприяла організації ряду заходів до Дня охорони праці, безпеки на дорогах, мінної безпеки тощо.

Мазуренко Н.А., викладач предмета технології, систематизувала матеріали до уроків на гугл-диску та поділилася досвідом створення відеопрезентацій за допомогою програми Canva.

Усі члени методичної комісії постійно підвищують свою професійну компетентність, працюють над самоосвітою, беруть активну участь у обласних семінарах та  педагогічних читаннях.

Серед основних завдань МК на наступний навчальний рік планується робота над актуальними проблемами сьогодення, а саме: подолання освітніх втрат, екологізація навчання, формувальне оцінювання, безбар’єрність  освітнього процесу.

Обов’язковою складовою частиною  освітнього процесу є виробнича практика. Це одна з найважливіших форм професійної підготовки, що покликана підготувати майбутніх кваліфікованих робітників до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки, допомогти здобувачам освіти отримати виробничі  навики приймати самостійні рішення у  виробничих умовах. З метою закріплення та удосконалення набутих під час освітнього процесу знань, умінь […]

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося чергове відкрите підсумкове засідання методичної комісії професій: «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих товарів». Голова МК Мазуренко Наталія Анатоліївна прозвітувала про роботу методичної комісії за 2023-2024 навчальний рік. Матеріали про роботу  розміщені на сайті МК: http://surl.li/uexzs. Як викладач професійно-теоретичної підготовки професій «Кухар; Кондитер», «Продавець продовольчих товарів; Продавець непродовольчих […]

Віднедавна Арбузинський професійний аграрний ліцей тісно співпрацює з громадською організацією «МООЛМС «МОЛОДЬ-МАЙБУТНЄ НАЦІЇ». Керівник цієї  організації Нотевський Євгеній завітав до нашого ліцею та зустрівся із трудовим і учнівським колективами. Євгеній дуже цікаво розповів про свій життєвий шлях та про діяльність громадської організації. Під час зустрічі голова учнівського самоврядування ліцею Ляпало Олена передала зібрані кошти для […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x