Звіт про проведення тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки

В рамках проведення тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки та предметів Охорона праці, Фізична культура, Захист України, Технології з 13 по 17 березня в Арбузинському професійному аграрному ліцеї були проведені ряд онлайн-заходів.

Пресницька Д.В., викладач предмета охорона праці, вкотре нагадала здобувачам освіти про мінну безпеку та провела конкурс малюнків на цю тему.

Кулєш Н.В., викладач біології і екології підготувала інформаційний квест-марафон на тему «Віруси», де ігрова база питань поділена на тематичні блоки з цікавою пізнавальною інформацією, а в кінці запропоновано пройти підсумковий тест для отримання сертифікату.

http://surl.li/fsgee

Викладач математики Кривіцька Н.М. запропонувала учням відвідати квест-кімнату «Кабінет математики», де у віртуальному просторі треба було рухати предмети, знаходити та виконувати завдання, щоб в кінці квесту зібрати кодові цифри та знайти вихід з кімнати. Також щорічно 14 березня у всьому світі відзначають День числа Пі, тож Наталія Миколаївна підготувала та ознайомила учнів з  фактами, пов’язаними з числом Пі.

http://surl.li/fsggk

Кулєш В.Ю., викладач фізики і астрономії, підготував і показав п’ять простих, цікавих дослідів, які можна легко повторити в домашніх умовах, і довів, що фізика – це не лише складні задачі, а й процеси, пов’язані з реальним життям.

http://surl.li/fsgev

Викладач хімії Балобанова І.С. провела веб-квест «Хімічний лабіринт» для здобувачів освіти  1-их і 2-их курсів, де учні розгадували ребуси, виконували тести та пізнавальні практичні завдання, щоб здобути звання Кращого знавця хімії нашого закладу.

http://surl.li/fsgfl

Перевірити свої знання з предметів учні змогли, взявши участь у онлайн-вікторинах «Географічні розумники» та Захист України, які підготували і  провели викладачі Кур’янова І.В. та Бугай С.М.

За підсумками тижня переможці та найактивніші учні – Кошарна Варвара (група №41), Грищенко Євген (група №12), Мензелівська Олена (група №42), Луньов Денис (група №21), Степанова Анна (група №22), Лугінець Павло і Дмитро (група №22) – отримали свої нагороди та солодкі подарунки.

День Гідності та Свободи — знаковий день для нашої держави, встановлений на честь початку двох революцій: 2004 та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, гідність та демократію. З нагоди свята викладач історії Арбузинського професійного аграрного ліцею Антоненко […]

Україна – територія гідності і свободи. Це доведено подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках: ми пройшли крізь важкі випробування з любов’ю до рідної землі, з готовністю до останнього подиху відстоювати її незалежність та власну гідність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Колектив Арбузинського професійного аграрного ліцею щиро вітає всіх […]

Мобільність у сучасному освітньому середовищі виявляється в готовності педагога до змін, відкритості до нового, вмінні долати зовнішні та внутрішні перешкоди у професійному становленні. Для педагогічних працівників ліцею практичний психолог Сомик Анастасія Сергіївна провела психологічний практикум «Професійна мобільність педагога», під час якого педагогічні працівники створювали модель сучасного педагога та визначали, якими навичками він повинен володіти, встановлювали […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x