Звіт про проведення тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки

В рамках проведення тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки та предметів Охорона праці, Фізична культура, Захист України, Технології з 13 по 17 березня в Арбузинському професійному аграрному ліцеї були проведені ряд онлайн-заходів.

Пресницька Д.В., викладач предмета охорона праці, вкотре нагадала здобувачам освіти про мінну безпеку та провела конкурс малюнків на цю тему.

Кулєш Н.В., викладач біології і екології підготувала інформаційний квест-марафон на тему «Віруси», де ігрова база питань поділена на тематичні блоки з цікавою пізнавальною інформацією, а в кінці запропоновано пройти підсумковий тест для отримання сертифікату.

http://surl.li/fsgee

Викладач математики Кривіцька Н.М. запропонувала учням відвідати квест-кімнату «Кабінет математики», де у віртуальному просторі треба було рухати предмети, знаходити та виконувати завдання, щоб в кінці квесту зібрати кодові цифри та знайти вихід з кімнати. Також щорічно 14 березня у всьому світі відзначають День числа Пі, тож Наталія Миколаївна підготувала та ознайомила учнів з  фактами, пов’язаними з числом Пі.

http://surl.li/fsggk

Кулєш В.Ю., викладач фізики і астрономії, підготував і показав п’ять простих, цікавих дослідів, які можна легко повторити в домашніх умовах, і довів, що фізика – це не лише складні задачі, а й процеси, пов’язані з реальним життям.

http://surl.li/fsgev

Викладач хімії Балобанова І.С. провела веб-квест «Хімічний лабіринт» для здобувачів освіти  1-их і 2-их курсів, де учні розгадували ребуси, виконували тести та пізнавальні практичні завдання, щоб здобути звання Кращого знавця хімії нашого закладу.

http://surl.li/fsgfl

Перевірити свої знання з предметів учні змогли, взявши участь у онлайн-вікторинах «Географічні розумники» та Захист України, які підготували і  провели викладачі Кур’янова І.В. та Бугай С.М.

За підсумками тижня переможці та найактивніші учні – Кошарна Варвара (група №41), Грищенко Євген (група №12), Мензелівська Олена (група №42), Луньов Денис (група №21), Степанова Анна (група №22), Лугінець Павло і Дмитро (група №22) – отримали свої нагороди та солодкі подарунки.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x