Звіт про роботу методичної комісії

Методична комісія професій Офісний службовець (бухгалтерія); Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; Оператор  комп’ютерного набору» Арбузинського професійного аграрного ліцею протягом 2023-2024 навчального року  вела активну роботу, спрямовану на всебічне удосконалення педагогічної майстерності, методичне забезпечення навчальних предметів, вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду.

 На підсумковому засіданні методичної комісії голова МК Ковальська І.В. прозвітувала про роботу за навчальний рік, демонструючи матеріали, розміщені на сайті методичної комісії. Як майстер виробничого навчання розповіла про систематизацію матеріалів до уроків на гугл-диску, про розроблений нею веб-квест на платформі «Всеосвіта», проведення конкурсу «Кращий по професії» з професії Оператор комп’ютерного набору.

Димова Т.В., викладач ПТП професій бухгалтерського профілю, розповіла про роботу над впровадженням нового державного стандарту з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)», оновленням та систематизацією навчального матеріалу відповідно до стандарту, проведення заходів під гаслом:«Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє», поділилася досвідом участі у міжрегіональному вебінарі «Створення сучасного освітнього середовища як важливого чинника формування професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників з професій бухгалтерського профілю».

Балобанова І.С., викладач ПТП професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу», розповіла про наповнення персонального сайту та розробки гейміфікованих завдань з предмета,  поділилася  досвідом роботи, отриманим при проведенні тритижневих навчальних курсів з професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» за сприяння Організацій Об’єднаних Націй (UNDP) та Уряду Данії.

Шніт Ю.П., майстер виробничого навчання з професії Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, продемонструвала свої напрацювання з систематизації КМЗ, розповіла про проведення професійного конкурсу, а також поділилася досвідом участі у обласних та міжрегіональних методичних заходах.

Кулєш Н.В., майстер виробничого навчання з професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу,  поділилася досвідом ведення персонального сайту, на якому розміщені уроки з різноманітними інтерактивними завданнями, тестами, ребусами, іграми, про участь у обласних та всеукраїнських заходах, розповіла про свою роботу  та враження, отримані під час проведення практичної частини тритижневих навчальних курсів з професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» за сприяння Організацій Об’єднаних Націй (UNDP) та Уряду Данії.

Майстер виробничого навчання  Фурдуй Н.П. розповіла про роботу над оновленням та систематизацією навчального матеріалу відповідно до впровадженого в цьому році державного стандарту з професії Офісний службовець (бухгалтерія), проведення майстер-класу на тему: «Поради з кібербезпеки та системи шахрайства у воєнний час» та відкритого уроку з виробничого навчання на тему: «Відпрацювання обліку розрахунків за виплатами працівникам та за соціальним страхуванням».

Майстер виробничого навчання професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу»  Пресницька Д.В. продемонструвала систематизований матеріал для уроків виробничого навчання (інструкційні картки, тести в гугл-формах), розповіла про результати самоосвітньої діяльності та створення гри на пізнавальну стимуляцію «Лабораторний посуд».

Онищенко К.А., майстер виробничого навчання з професії: «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», розповіла про індивідуальну роботу з учнями групи, про розробку інструкційних карток відповідно до вимог державного стандарту професії, роботу над веб-квестом «Облік грошових коштів».

Завдяки систематичній самоосвіті та активному використанню різних онлайн-інструментів, викладачі та майстри в/н методичної комісії постійно оновлюють свої знання та здобувають навички. Це дає можливість педагогам реалізувати свій потенціал та досягти своїх цілей.

Чудова новина! Майстер виробничого навчання Арбузинського ПАЛ з професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу Кулєш Надія Володимирівна досягла успіху, взявши участь у Довкіллєвому марафоні, організованому громадською організацією SaveDnipro в рамках проекту EMITTER за фінансової підтримки Європейського Союзу. Цей марафон об’єднав 30 учасників з різних регіонів України, які активно займаються вирішенням екологічних проблем у своїх громадах. Марафон складався […]

Випуск 2024

Дорогі випускники нашого аграрного ліцею! Сьогодні ви стоїте на порозі нового етапу вашого життя, і цей день – символ вашої витривалості та відданості. Ви завершили навчання в особливих умовах, які вимагали від вас неймовірної мужності та сили духу. Нехай цей випуск стане для вас початком великих звершень. Ніколи не забувайте, що ваші знання і вміння […]

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися державні кваліфікаційні атестації у випускних групах з професій: Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин та устаткування, Офісний службовець (бухгалтерія) та Оператор комп’ютерного набору; лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Випускники продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Здобувачі освіти професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин та устаткування» презентували свої […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x