Змагання до Дня Збройних Сил України

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї стало традицією в грудні місяці проводити змагання з шашок та стрільби з пневматичної гвинтівки приурочені до Дня Збройних Сил України.

В цьому році змагання зі стрільби були проведені в два етапи. На першому етапі 6 грудня змагалися 10 дівчат. Переможницею стала Аветісян Валерія (група № 30), її результат 31 балів. Друге місце з результатом 30 балів посіла  Курманська Дар’я (група №20). Третє місце посіла Лешан Тетяна, її результат 28 балів.

7 грудня відбувся ІІ-й етап змагань серед юнаків, який пройшов в не менш напруженій боротьбі. В змаганнях взяли участь 22 хлопці. Перше місце посів Басич Микола (група №49) з результатом 35 балів. Друге місце з результатом 30 балів розділили Закап Дмитро (група №49) та Аджиєнко Віктор (група №10), третім став Кутовий Дмитро (група №49), його результат 28 балів.

Змагання з шашок проводилися окремо між дівчатами та юнаками. Серед дівчат перше місце здобула Степанова Вероніка (група № 20), друге – Матвеєва Олена (група № 29), а третє посіла Старенок Аліса (група № 40).

Серед хлопців місця розподілилися наступним чином: перше місце – Мартинко Олег (група № 10), друге – Нємцев Олексій (група № 21), третє – Луньов Денис (група № 21).

Вітаємо переможців змагань та бажаємо подальших перемог!

Переможців та призерів змагань чекають нагороди.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x