Колодій (Масляна) – 2023

Друзі! Як приємно тримати в руках диплом!

Сьогодні, 4 квітня 2023 року,  в Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулась церемонія  нагородження творчої групи ліцею за участь у online марафоні  «Колодій (Масляна) – 2023».

Метою марафону було залучити навчальні заклади профтехосвіти в особі здобувачів освіти та педагогів до приготування страв до свята Колодія (Масляної), залучити здобувачів освіти, які навчаються on-line, до виконання професійних практичних навичок відповідно до професійних стандартів, сприяти пізнанню гастрономічних та кулінарних традицій України.

За підсумками марафону відео творчої групи майстрів виробничого навчання та майбутніх кухарів нашого ліцею «Приготування мереживних млинчиків» отримало 104 із максимальних 120 балів.

У номінації «Майстри Профільних навчальних закладів» нагороджено дипломами майстрів виробничого навчання Левіну Валентину Георгіївну та Сідень Ольгу Вікторівну.

У номінації «Молодий кухар» нагороджено дипломами першокурсників Лугінця Павла та Лугінця Дмитра.

Директор ліцею, Петренко Людмила Миколаївна, висловила своє захоплення та подякувала педагогам і учням ліцею за сумлінну працю, побажала не зупинятися на досягнутому.

Вітаємо учасників марафону!

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x