Курси за програмою часткової професійної кваліфікації

З 26 лютого 2024 року на базі Арбузинського професійного аграрного ліцею проходили курси за програмою часткової професійної кваліфікації з професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» обсягом 120 годин. 15 березня, заступник директора департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Комісарова Людмила Олексіївна вручила сертифікати про набуті компетентності вдячним слухачам.

За період навчання вони успішно засвоїли методики проведення хіміко-бактеріологічного аналізу кормів, молока, молочних продуктів. Для вивчення теоретичного матеріалу та відпрацювання практичних навичок завдяки соціальним партнерам було придбане сучасне обладнання, а саме: аналізатор якості молока ЕКОМІLK-М, центрифуга лабораторна універсальна ЦЛУ-1, стерилізатор сухоповітряний ГП-20, ваги аналітичні АхіsANZ160C, термостат сухоповітряний СТ-20С, баня водяна двомісна БВ-4, вологомір FarmPoin, апарат для змішування проб зерна Біс-1У на всі культури, пурка робоча ПХ-3 з повіркою,  витратні матеріали.

Курси організовані за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Данії.

Така співпраця відкриває широкі можливості для ліцею та здобувачів освіти в освоєнні нових методик та застосуванні набутого досвіду на практиці.

Слухачі та педколектив ліцею висловлюють свою найщирішу вдячність організаторам курсів, департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА за надану можливість розвитку, поповнення матеріально-технічної бази професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу».

Ми завжди будемо раді новим можливостям і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в розбудові професійної (професійно-технічної) освіти та економіки держави.

Змагання – це завжди рух до мрії! А конкурс фахової майстерності допомагає також підтримати інтерес учнів до професії, мотивує їх до кращого навчання, підвищує інтерес до обраної професії та розвиває творчу активність. В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися конкурси фахової майстерності в групах № 22, майстер в/н Сідень О. В., № 23 (професія «Кухар; кондитер»), майстер […]

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для нашого життя від вибухонебезпечних предметів. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Тому перед освітніми закладами постало питання про навчання мінної безпеки здобувачів освіти. У рамках співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій до нашого ліцею завітала провідний інспектор відділу […]

У період з 1 по 5 квітня 2024 року у Арбузинському професійному аграрному ліцеї проходив тиждень методичної комісії професій «Кухар; кондитер, Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів». Мета проведення тижня – ознайомлення здобувачів освіти та педагогів з новими технологіями в галузі торгівлі та громадського харчування, перевірка набутих знань, вмінь та навичок здобувачів освіти, формування інтересу […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x