Методична кав’ярня

Традиційно по завершенню навчального року підсумовується робота методичних комісій ліцею.

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося відкрите підсумкове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки “Методична кав’ярня”. Нестандартний формат зустрічі лише сприяв активній роботі, бажанню поділитися досвідом, розповісти про власні наробки та досягнення.

Викладачка історії Антоненко Світлана Юріївна зацікавила присутніх створенням навчальних ігор та вікторин у застосунку Wordwall, завдяки яким учні можуть підготуватися до тестового контролю; презентувала новий персональний сайт, над поповненням якого продовжує працювати.

Петренко Ірину Михайлівну всі присутні привітали з підтвердженням вищої кваліфікаційної категорії та званням “Старший викладач”. Вона розповіла присутнім про свою роботу за міжатестаційний період, участь в обласних заходах, роботу над статтею «Роль уроків зарубіжної літератури в формуванні сучасної особистості», про розроблені гейміфіковані завдання для закріплення та перевірки знань, поділилася досвідом створення відеоуроків.

Т. Є. Бойко працювала цього року у складі журі ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Її учениця Ляпало Олена (гр.22) посіла ІV місце. Тетяна Євгенівна поділилася враженням від конкурсу, а також презентувала розробки тестових завдань для тематичного контролю.

І. В. Кур’янова багато працювала над комплексно-методичним забезпеченням предмета “Англійська мова за професійним спрямуванням” для професії “Кондитер”, дібрала автентичний дидактичний відеоматеріал, інтерактивні завдання. Разом зі здобувачами освіти ліцею Ірина Валеріївна створила літературно-музичний проєкт “Моя незламність — у моїх думках, що візерунком у вірші вплітаю”, присвячений неповторній поетичній творчості нашої колеги Катриченко Н. О. Всі учасники проєкту отримали дипломи журі як відзнаку.

Для поповнення методичної скарбнички сайту ліцею кожна членкиня надала свої розробки уроків .

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x