Методичний калейдоскоп

З метою підведення підсумків роботи за рік та планування заходів на наступний навчальний рік 9 червня 2023 року було проведено відкрите засідання методичної комісії професій: Офісний службовець (бухгалтерія), Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, Оператор комп’ютерного набору. Назва заходу – «Методичний калейдоскоп», що означає свято безлічі педагогічних ідей, обмін думками та перспективами, презентація методичних наробок.

Голова МК Ковальська І.В. прозвітувала про роботу методичної комісії за навчальний рік та продемонструвала сайт методичної комісії, де розміщено матеріали та висвітлена робота усіх членів методкомісії.

На засіданні члени МК поділилися своїм досвідом роботи.

Димова Т.В. та Шніт Ю.П. провели низку заходів зі здобувачами освіти в рамках проєкту #ШахрайГудбай, організатором якого є Національний банк України та Департамент Кіберполіції Національної поліції України. Мета заходів – навчити учнів правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Майстри виробничого навчання Кулєш В.Ю. та Ковальська І.В. створили навчальні веб- квести для здобувачів освіти.

Балобанова І. С. та Кулєш Н. В. підготували до участі в обласній конференції творчих проєктів здібної учнівської молоді здобувачок освіти Дембіцьку Аллу та Дембіцьку Тетяну, які презентували проєкт «Дослідження мікрофлори шкіри рук людини та вплив на неї особистої гігієни. Дослідження мікрофлори предметів загального вжитку».

Балобанова І.С. стала учасницею засідань обласного методичного об’єднання та Всеукраїнського вебінару, де виступила з доповіддю на тему: «Організація профорієнтаційної діяльності методичної комісії на основі синергії традиційних та сучасних форм роботи – невід’ємна складова в комплексній системі реалізації концептуальних засад профорієнтаційної траєкторії ЗП(ПТ)О».

Майстер виробничого навчання Фурдуй Н.П. взяла участь у розробленні державного стандарту професії: Офісний службовець (бухгалтерія)

За навчальний рік членами комісії було створено багато відеофільмів, інтерактивних плакатів та презентацій як навчальних, так і профорієнтаційних.

З матеріалами методичної комісії можна ознайомитися за покликанням https://sites.google.com/view/mkoperator/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x