Методичний калейдоскоп

З метою підведення підсумків роботи за рік та планування заходів на наступний навчальний рік 9 червня 2023 року було проведено відкрите засідання методичної комісії професій: Офісний службовець (бухгалтерія), Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, Оператор комп’ютерного набору. Назва заходу – «Методичний калейдоскоп», що означає свято безлічі педагогічних ідей, обмін думками та перспективами, презентація методичних наробок.

Голова МК Ковальська І.В. прозвітувала про роботу методичної комісії за навчальний рік та продемонструвала сайт методичної комісії, де розміщено матеріали та висвітлена робота усіх членів методкомісії.

На засіданні члени МК поділилися своїм досвідом роботи.

Димова Т.В. та Шніт Ю.П. провели низку заходів зі здобувачами освіти в рамках проєкту #ШахрайГудбай, організатором якого є Національний банк України та Департамент Кіберполіції Національної поліції України. Мета заходів – навчити учнів правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Майстри виробничого навчання Кулєш В.Ю. та Ковальська І.В. створили навчальні веб- квести для здобувачів освіти.

Балобанова І. С. та Кулєш Н. В. підготували до участі в обласній конференції творчих проєктів здібної учнівської молоді здобувачок освіти Дембіцьку Аллу та Дембіцьку Тетяну, які презентували проєкт «Дослідження мікрофлори шкіри рук людини та вплив на неї особистої гігієни. Дослідження мікрофлори предметів загального вжитку».

Балобанова І.С. стала учасницею засідань обласного методичного об’єднання та Всеукраїнського вебінару, де виступила з доповіддю на тему: «Організація профорієнтаційної діяльності методичної комісії на основі синергії традиційних та сучасних форм роботи – невід’ємна складова в комплексній системі реалізації концептуальних засад профорієнтаційної траєкторії ЗП(ПТ)О».

Майстер виробничого навчання Фурдуй Н.П. взяла участь у розробленні державного стандарту професії: Офісний службовець (бухгалтерія)

За навчальний рік членами комісії було створено багато відеофільмів, інтерактивних плакатів та презентацій як навчальних, так і профорієнтаційних.

З матеріалами методичної комісії можна ознайомитися за покликанням https://sites.google.com/view/mkoperator/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0.

День Гідності та Свободи — знаковий день для нашої держави, встановлений на честь початку двох революцій: 2004 та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, гідність та демократію. З нагоди свята викладач історії Арбузинського професійного аграрного ліцею Антоненко […]

Україна – територія гідності і свободи. Це доведено подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках: ми пройшли крізь важкі випробування з любов’ю до рідної землі, з готовністю до останнього подиху відстоювати її незалежність та власну гідність. Україною потрібно пишатися і просто неможливо не любити! Колектив Арбузинського професійного аграрного ліцею щиро вітає всіх […]

Мобільність у сучасному освітньому середовищі виявляється в готовності педагога до змін, відкритості до нового, вмінні долати зовнішні та внутрішні перешкоди у професійному становленні. Для педагогічних працівників ліцею практичний психолог Сомик Анастасія Сергіївна провела психологічний практикум «Професійна мобільність педагога», під час якого педагогічні працівники створювали модель сучасного педагога та визначали, якими навичками він повинен володіти, встановлювали […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x