Навчально-польові збори

У час великої війни, коли Україна потребує нашого захисту, життєво необхідною є початкова військова підготовка молоді.

З метою вдосконалення військового вишколу здобувачів освіти Арбузинського професійного аграрного ліцею, з 29 березня по 14 квітня 2023 року на заключному етапі вивчення предмета «Захист України» були проведені навчально-польові збори з учнями 10, 41 та 30 груп.

Значна увага була приділена стройовій, тактичній та вогневій підготовці (порядок розбирання та збирання автомата, чищення та зберігання зброї), основам вартової служби, організації побуту військовослужбовців, оснащенню їх зброєю.

Медична сестра Рубанова І.М. запропонувала учням алгоритм дій та заходів, спрямованих на порятунок і збереження життя людини, а також провела навчання з надання першої домедичної допомоги.

Результати зборів, як запевнив викладач предмету «Захист України» Бугай С.М., свідчать, що наші Збройні сили мають надійний резерв.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x