Перший день нового навчального року

Перший день нового навчального року — завжди важлива віха в житті всіх учнів та викладачів.

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї 2023-2024 н.р. розпочався з привітання директора ліцею Петренко Людмили Миколаївни та першого уроку «Живе і буде жити Україна». На заході учні та викладачі віддали шану пам’яті та згадали всіх поіменно загиблих Героїв нашої громади.

Особливої уваги в перший день навчання потребували учні першого курсу. Вони познайомилися із освітнім закладом та своїми наставниками, отримали настанови на загальних зборах першого курсу та відвідали перші заняття.

До ліцею завітав Віктор Пилипович, батько загиблого у 2015 році викладача ліцею Закерничного Олександра Вікторовича. Він привітав учнів з початком нового навчального року та подарував їм кольоровий принтер, який належав його сину.

Протягом дня учні та викладачі донатили кошти для ЗСУ. Скринька наповнювалася, бо ніхто не залишився байдужим, кожен намагався бути причетним до спільної боротьби та Перемоги.

Слава Україні!

Героям слава!

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x