Практика учнів групи №20

Отримані на уроках теоретичного і виробничого навчання знання та вміння учні Арбузинського професійного аграрного ліцею закріплюють на виробничій практиці.

Майбутні кухарі, учні групи № 20 (майстер виробничого навчання Алейнікова Ірина Миколаївна), проходять практику в закладах громадського харчування Миколаївської області: кафе, барах, їдальнях.

На підприємствах молодь знайомиться з новими видами технологічного обладнання, працює з сучасною технікою, вчиться самостійно та якісно виконувати завдання, передбачені детальними програмами виробничої практики та набуває досвіду в кухарській справі.

Після завершення виробничої практики та складання іспиту ці учні отримають кваліфікацію кухаря 4-го розряду та розпочнуть вивчати кондитерську справу.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x