Проведення тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки

В рамках проведення тижняметодичної комісії природничо-математичної підготовки та предметів охорона праці, фізична культура, захист України, технології з 18 по 22 березня в Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися заходи, що сприяли підвищенню інтересу здобувачів освіти до навчання, розкриттю їх внутрішнього потенціалу через упровадження інтерактивності та взаємодію з іншими галузями знань.

Пресницька Д.В., викладачка предмета охорона праці, провела конкурс малюнків на тему: «Збережи своє життя!».

Здобувачі освіти мали змогу цікаво перевірити свої знання з математики та хімії подорожуючи по квест-кімнатах, які створили викладачки Кривіцька Н.М. та Балобанова І.С.

Кулєш Н.В., викладачка біології і екології, підготувала онлайн-урок з біології на тему: «Чому куріння шкідливе?», на якому запропонувала здобувачам освіти знайти відповіді на актуальні питання, пов’язані з цією шкідливою звичкою.

Дізнатися про історію розвитку підприємництва в Україні та розвінчати існуючі міфи, а також спростувати географічні міфи, учні змогли під час пізнавальних заходів, які провели викладачки Мазуренко Н.А. та Кур’янова І.В.

Викладач фізики і астрономії Кулєш В.Ю., запропонував здобувачам освіти провести власний “Домашній експериментаріум” і довести на практиці, що фізика – наука не тільки теоретична, а й експериментальна та дуже цікава.

Протягом тижня здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з географії, охорони праці, хімії, взявши участь у онлайн-вікторинах «Подорож материками» (Кур’янова І.В.), «Цивільний захист» (Пресницька Д.В.), інтерактивних іграх «Впорядковуємо хімічні елементи» та «Чорний ящик» (Балобанова І.С.).

Першість серед учнів ліцею зі стрільби із пневматичної гвинтівки організував та провів викладач захисту України Бугай С.М. Змагання пройшли дуже жваво та активно. Перше місце серед хлопців виборов Богдан Павлух (гр.№11), друге у  Станіслава Полянського (гр.№41) і третє виборов Рамір Бранашко (гр.№13). Серед дівчат найвлучнішою виявилась Вікторія Кривіцька  (гр.№ 22), друге місце у Олени Ляпало (гр.№22) і третє місце посіла Анна Степанова (гр.№22). Усі переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

Змагання – це завжди рух до мрії! А конкурс фахової майстерності допомагає також підтримати інтерес учнів до професії, мотивує їх до кращого навчання, підвищує інтерес до обраної професії та розвиває творчу активність. В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися конкурси фахової майстерності в групах № 22, майстер в/н Сідень О. В., № 23 (професія «Кухар; кондитер»), майстер […]

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для нашого життя від вибухонебезпечних предметів. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Тому перед освітніми закладами постало питання про навчання мінної безпеки здобувачів освіти. У рамках співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій до нашого ліцею завітала провідний інспектор відділу […]

У період з 1 по 5 квітня 2024 року у Арбузинському професійному аграрному ліцеї проходив тиждень методичної комісії професій «Кухар; кондитер, Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів». Мета проведення тижня – ознайомлення здобувачів освіти та педагогів з новими технологіями в галузі торгівлі та громадського харчування, перевірка набутих знань, вмінь та навичок здобувачів освіти, формування інтересу […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x