Проведення тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки

В рамках проведення тижняметодичної комісії природничо-математичної підготовки та предметів охорона праці, фізична культура, захист України, технології з 18 по 22 березня в Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися заходи, що сприяли підвищенню інтересу здобувачів освіти до навчання, розкриттю їх внутрішнього потенціалу через упровадження інтерактивності та взаємодію з іншими галузями знань.

Пресницька Д.В., викладачка предмета охорона праці, провела конкурс малюнків на тему: «Збережи своє життя!».

Здобувачі освіти мали змогу цікаво перевірити свої знання з математики та хімії подорожуючи по квест-кімнатах, які створили викладачки Кривіцька Н.М. та Балобанова І.С.

Кулєш Н.В., викладачка біології і екології, підготувала онлайн-урок з біології на тему: «Чому куріння шкідливе?», на якому запропонувала здобувачам освіти знайти відповіді на актуальні питання, пов’язані з цією шкідливою звичкою.

Дізнатися про історію розвитку підприємництва в Україні та розвінчати існуючі міфи, а також спростувати географічні міфи, учні змогли під час пізнавальних заходів, які провели викладачки Мазуренко Н.А. та Кур’янова І.В.

Викладач фізики і астрономії Кулєш В.Ю., запропонував здобувачам освіти провести власний “Домашній експериментаріум” і довести на практиці, що фізика – наука не тільки теоретична, а й експериментальна та дуже цікава.

Протягом тижня здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з географії, охорони праці, хімії, взявши участь у онлайн-вікторинах «Подорож материками» (Кур’янова І.В.), «Цивільний захист» (Пресницька Д.В.), інтерактивних іграх «Впорядковуємо хімічні елементи» та «Чорний ящик» (Балобанова І.С.).

Першість серед учнів ліцею зі стрільби із пневматичної гвинтівки організував та провів викладач захисту України Бугай С.М. Змагання пройшли дуже жваво та активно. Перше місце серед хлопців виборов Богдан Павлух (гр.№11), друге у  Станіслава Полянського (гр.№41) і третє виборов Рамір Бранашко (гр.№13). Серед дівчат найвлучнішою виявилась Вікторія Кривіцька  (гр.№ 22), друге місце у Олени Ляпало (гр.№22) і третє місце посіла Анна Степанова (гр.№22). Усі переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

Чудова новина! Майстер виробничого навчання Арбузинського ПАЛ з професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу Кулєш Надія Володимирівна досягла успіху, взявши участь у Довкіллєвому марафоні, організованому громадською організацією SaveDnipro в рамках проекту EMITTER за фінансової підтримки Європейського Союзу. Цей марафон об’єднав 30 учасників з різних регіонів України, які активно займаються вирішенням екологічних проблем у своїх громадах. Марафон складався […]

Випуск 2024

Дорогі випускники нашого аграрного ліцею! Сьогодні ви стоїте на порозі нового етапу вашого життя, і цей день – символ вашої витривалості та відданості. Ви завершили навчання в особливих умовах, які вимагали від вас неймовірної мужності та сили духу. Нехай цей випуск стане для вас початком великих звершень. Ніколи не забувайте, що ваші знання і вміння […]

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися державні кваліфікаційні атестації у випускних групах з професій: Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин та устаткування, Офісний службовець (бухгалтерія) та Оператор комп’ютерного набору; лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу. Випускники продемонстрували високий рівень професійної майстерності. Здобувачі освіти професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських  машин та устаткування» презентували свої […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x