Тиждень МК з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування»

З метою підвищення рівня підготовки робітничих кадрів, в рамках проведення тижня методичної комісії з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» в Арбузинському професійному аграрному ліцеї були проведені цікаві та пізнавальні заходи.

Тиждень розпочався з публікації онлайн-газети «Цікаві факти про сучасну техніку», яку презентували учні групи №11. Усі бажаючі могли отримати інформацію про унікальну сучасну техніку.

Викладач професійно-теоретичної підготовки Катриченко С.В. провів інтерактивну гру «Моя професія потрібна людям». З метою виявлення та стимулювання здібних учнів, узагальнення та систематизації отриманих ними знань, їм були запропоновані тестові завдання «Кмітливий механізатор». Під час проведення заходу учні мали можливість розвивати самоосвітню, особистісну, соціальну та пізнавальну компетентності.

В усіх групах трактористів були проведені конкурси фахової майстерності, які складалися з теоретичного (тестових завдань) та практичного турів.

У групі №13 (майстри виробничого навчання Короткий В.А. та

Артюх В.І.) здобувачі освіти виконували завдання на кваліфікацію тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1:

І – в’їзд в габаритні ворота переднім, а потім заднім ходом;

ІІ – комплектування машино-тракторного агрегата.

В гр.№12 (майстер виробничого навчання Берков О.В) практичний тур, у відповідності до вимог рівня кваліфікації слюсар 1-2-го розряду, складався з трьох завдань: випрямляння та згинання металу, різання металу, нарізування зовнішньої різьби.

У групі №11 (майстер виробничого навчання Лебедянець С.В.) учні виконували завдання на кваліфікацію слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 3-го розряду: свердління листового металу; склепування листів металу вручну; склепування листів металу з допомогою інструментів (заклепочника).

Усі здобувачі освіти вдало впорались із поставленими задачами та показали гарні навички в роботі, а учні які посіли І-ІІІ місця отримали грамоти та заохочувальні призи.

Вітаймо переможців!

11 група – Гридін Валерій

12 група – Грищенко Євген

13 група – Поплавський Артем.

В кінці робочого тижня члени методичної комісії підбили підсумки проробленої роботи, проаналізували всі позитивні сторони та недоліки в запланованих та проведених заходах, обмінялися думками та особистим досвідом.

Змагання – це завжди рух до мрії! А конкурс фахової майстерності допомагає також підтримати інтерес учнів до професії, мотивує їх до кращого навчання, підвищує інтерес до обраної професії та розвиває творчу активність. В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися конкурси фахової майстерності в групах № 22, майстер в/н Сідень О. В., № 23 (професія «Кухар; кондитер»), майстер […]

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для нашого життя від вибухонебезпечних предметів. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Тому перед освітніми закладами постало питання про навчання мінної безпеки здобувачів освіти. У рамках співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій до нашого ліцею завітала провідний інспектор відділу […]

У період з 1 по 5 квітня 2024 року у Арбузинському професійному аграрному ліцеї проходив тиждень методичної комісії професій «Кухар; кондитер, Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів». Мета проведення тижня – ознайомлення здобувачів освіти та педагогів з новими технологіями в галузі торгівлі та громадського харчування, перевірка набутих знань, вмінь та навичок здобувачів освіти, формування інтересу […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x