Тиждень мк професій «Кухар; кондитер, Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів».

У період з 1 по 5 квітня 2024 року у Арбузинському професійному аграрному ліцеї проходив тиждень методичної комісії професій «Кухар; кондитер, Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів».

Мета проведення тижня – ознайомлення здобувачів освіти та педагогів з новими технологіями в галузі торгівлі та громадського харчування, перевірка набутих знань, вмінь та навичок здобувачів освіти, формування інтересу та поваги до обраної професії.

Тиждень був насичений цікавими заходами: конкурси фахової майстерності, майстер – класи, пізнавальні заходи та ігри, а також олімпіади з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Розпочався тиждень з пізнавального заходу «Технологія третього тисячоліття. «Розумна упаковка»», підготовленого викладачем предметів ПТП Мазуренко Н.А.

Олімпіади з предметів професійно-теоретичної підготовки, матеріали для яких підготували викладачі професії «Кухар; кондитер»: Петренко Л.М., Ніколаєнко І.М., Мазуренко Н.А., Сідень О.В., проведено в групах №№ 22, 23. Переможцями олімпіад стали учениці, які набрали найбільшу кількість балів: Степанова Анна, група № 22 та Мєрєнкова Ксенія, група 23.

Ніколаєно І.М. провела гру «Знайди пару» з предмета «Устаткування підприємств харчування» та разом з учнями групи № 22 Ляпало О., Кривіцькою В., Бранковичем А. презентували учнівський проєкт на тему «Математика на кухні».

В рамках проведення методичного тижня майстром в/н Левіною В.Г. з учнями групи №21, були проведені майстер-класи: «Салати-картини», «Мова столових приборів», «Складання серветок».

В творчій атмосфері, яка панувала під час проведення заходів усі присутні отримали позитивні враження та професійні рекомендації, змогли дізнатися про секретну мову етикету столових приборів, як складати серветки до святкового столу та як звичайний салат перетворити на шедевр.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x