Тиждень мк професій «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп’ютерного набору»

Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану колективну та індивідуальну практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів. Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв`язків між теоретичними знаннями та виробничим навчанням .

Тиждень методичної комісії професій «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп’ютерного набору» проходив в Арбузинському професійному аграрному ліцеї з 25.03.2024 р. по 29.03.2024 р.

Розпочався тиждень з онлайн-вікторини «Лаборант інформує: правда і міфи про молоко», яку підготувала викладачка з професійно-теретичної підготовки Балобанова І.С.

Здобувачі освіти з цих мали змогу перевірити набуті знання, пройшовши веб-квести «Хімічна лабораторія» та «Ключ до знань», які запропонували викладач ПТП Балобанова І.С. та майстер виробничого навчання Ковальська І.В.

З метою підвищення рівня професійної підготовки, удосконалення майстерності, розвитку творчої активності здобувачів освіти, поглиблення та удосконалення знань з професій було проведено конкурси професійної майстерності.

Конкурс з професії Оператор комп’ютерного набору проводився у два етапи: теоретичний і практичний. Здобувачі освіти 43 групи (майстер виробничого навчання Ковальська І.В.) виконували завдання на комп’ютері: працювали в програмі Провідник, виконували роботу з файлом, використовуючи графічний редактор, створювали архів.

В конкурсі Кращий по професії «Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» (майстер виробничого навчання Кулєш Н.В.) взяли участь здобувачі освіти ІІІ курсу групи № 41. Теоретична частина включала анограми, ребуси, коди. – цікаві форми роботи, які позитивно сприймаються учнями. Під час виконання завдань з практичної частини здобувачі освіти продемонстрували свої навички зважування та приготування процентних розчинів, застосовували різні методи розділення сумішей: осадження, декантація, фільтрування та випарювання.

Усі здобувачі освіти впорались із поставленими задачами та показали гарні знання та навички. Здобувачі освіти, які посіли І-ІІІ місця, отримали грамоти та заохочувальні призи.

Переможцями конкурсів стали:

43 група – Левченко Андрій

41 група – Кошарна Варвара.

Змагання – це завжди рух до мрії! А конкурс фахової майстерності допомагає також підтримати інтерес учнів до професії, мотивує їх до кращого навчання, підвищує інтерес до обраної професії та розвиває творчу активність. В Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулися конкурси фахової майстерності в групах № 22, майстер в/н Сідень О. В., № 23 (професія «Кухар; кондитер»), майстер […]

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає небезпека для нашого життя від вибухонебезпечних предметів. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Тому перед освітніми закладами постало питання про навчання мінної безпеки здобувачів освіти. У рамках співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій до нашого ліцею завітала провідний інспектор відділу […]

У період з 1 по 5 квітня 2024 року у Арбузинському професійному аграрному ліцеї проходив тиждень методичної комісії професій «Кухар; кондитер, Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів». Мета проведення тижня – ознайомлення здобувачів освіти та педагогів з новими технологіями в галузі торгівлі та громадського харчування, перевірка набутих знань, вмінь та навичок здобувачів освіти, формування інтересу […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x