Тренінг «Попередження та протидія насильству»

Прояви насильства, на жаль, широко розповсюджені в нашому повсякденному житті. Воно стало настільки звичним, що ми часто вже і не вважаємо насильство насильством. Ми звикли бачити в засобах масової інформації, на телебаченні і в кінотеатрах, на банерах і в мережі Інтернет різного роду насильство, стали сприймати його спокійно і не помічати. Навіть дехто вважає, що це норма.

В Арбузинському професійному аграрному ліцеї практичний психолог Сомик Анастасія Сергіївна провела заняття з елементами тренінгу «Попередження та протидія насильству».

Учні з’ясували, що таке насильство, його види, ознаки, познайомилися з основними засадами запобігання та протидії насильству, з суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері попередження насильства.

Молоді в ігровій формі було запропоновано розібрати різні ситуації із життя та створити модель поведінки для запобігання насильству.

Учні продемонстрували небайдужість та принципову позицію щодо подолання цього негативного явища в нашому суспільстві.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x