Школа молодого педагога

«Учитель готується до гарного уроку все життя… Така духовна і філософська основа нашого фаху і технологія нашої праці.»

В. О. Сухомлинський

Нещодавно в Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося заняття Школи молодого педагога.

Система роботи з молодими педагогами в нашому освітньому закладі має свої традиції. Різноманітні форми роботи, які напрацьовані в ліцеї, дають можливість краще познайомитися з кожним із майстрів виробничого навчання та викладачів і допомогти їх становленню як педагогів. Це і наставництво, і індивідуальні методичні консультації, і анкетування, і тренінги, а ще – заняття Школи молодого педагога.

Ця школа сприяє адаптації молодих спеціалістів у педагогічному колективі, розвитку їх професійних якостей; формуванню у молодих педагогів необхідних компетентностей, потреби в постійному саморозвитку і самовдосконаленні.

Першу частину заняття присвятили питанням підвищення рівня фахової компетентності молодих педагогів, значення для них самоосвітньої діяльності, завданням інформальної освіти, особливостям атестації та міжатестаційного періоду.

Далі було проведено практикум з аналізом педагогічних ситуацій.

Задля вивчення потреб та інтересів молодих педагогів та планування подальшої роботи Школи молодого педагога провели анкетування.

Тож побажаємо нашим педагогам творчих здобутків, успішних, продуктивних уроків та допитливих, зацікавлених учнів.

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x