Ярмарка педагогічних ідей

Педагогічні працівники Арбузинського професійного аграрного ліцею стали учасниками Ярмарку педагогічних ідей, який пройшов під гаслом: «Креативний педагог – творчий здобувач освіти». Захід спрямований на професійний розвиток педагогічних працівників в частині організації навчального процесу з використання форм, методів, прийомів та засобів навчання, які дозволяють активізувати навчально-пізнавальну діяльність учнів.

Усі присутні мали можливість ознайомитися з корисними цікавинками, які викладачі використовують, щоб мотивувати учнів до навчання, спонукати їх до виконання запропонованих завдань, зробити освітній процес яскравим, неординарним, незабутнім.

З доповіддю на тему: «Самоосвіта – основа успішної педагогічної діяльності» виступила Мазуренко Н.А., викладач професійно-теоретичної підготовки професій Продавець продовольчих товарів, Продавець непродовольчих товарів.

Балобанова І.С., викладач професійно-теоретичної підготовки професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу поділилася своїм досвідом роботи зі здібними учнями, розповіла про проєктну діяльність, як спосіб реалізації професійного компоненту змісту освіти та презентувала результати роботи над проєктом.

З доповіддю на тему: «Практична/професійна спрямованість змісту предмета, як засіб формування позитивної навчальної мотивації та пізнавальної активності здобувачів освіти» виступила Кулєш Надія Володимирівна, викладач біології.

Педагоги ліцею використовують у своїй роботі креативні форми та методи навчання, щоб активізувати пізнавальну діяльність своїх вихованців, створити у них мотиви свідомого ставлення до навчання, зробити освітній процес цікавим для кожного учня.

 21 лютого 1999 року всі народи нашої планети за рішенням ЮНЕСКО відзначають Міжнародний день рідної мови. Сьогодні здобувачі освіти Арбузинського професійного аграрного ліцею також мали змогу довести свою любов і шану до рідної мови, відчути себе частиною великого, гордого, нескореного народу, адже мову цілком справедливо називають генетичним кодом нації. На святі рідної мови, яке підготували […]

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник. Праця кухаря важка, кропітка, але дуже потрібна людям. Маючи творчу фантазію та смак, кухар зі звичайних продуктів, готує справжні шедеври кулінарної майстерності. Він вміє виділити правильні смакові поєднання продуктів, їх пропорції. Постійно шукає і створює щось нове. Саме тому інтерес до розвитку професії […]

16 лютого в Арбузинському ПАЛ проведена державна кваліфікаційна атестація в групі №20, професія «Кухар; кондитер». Вона складається з двох основних частин: теоретичної та практичної. У теоретичній частині випускники ліцею виконували комплексне завдання з різних предметів, пов’язаних з професією. Практична частина іспиту проводилась у спеціально обладнаних кухнях підприємств громадського харчування, де випускники готували борошняні кондитерські вироби […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x