15 лютого 2022 року в Арбузинському професійному аграрному ліцеї відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту та дипломів кваліфікованого робітника здобувачам освіти професії Кухар; кондитер, які навчалися у нашому закладі на базі 9 класів 3,5 роки.  16 лютого 2022 року дипломи кваліфікованого робітника отримали ліцеїсти професії Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор комп’ютерного набору, які навчалися у нашому закладі на базі 11 класів 1,5 роки. 

Напередодні урочистості відбувся захист випускних творчих робіт. Здобувачі освіти демонстрували свої вміння і навички, набуті за період навчання. Дипломні роботи були представлені у вигляді муляжів кондитерських виробів, навчальних презентацій та відеороликів.

Для 44 випускників нашого закладу в ці дні переплелися світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Залишилися позаду тисячі великих і малих подій, з яких було зіткане неповторне ліцейне життя.

Кропітка праця всіх над здобуттям професії не була марною, адже це головна умова для успішного початку робітничої кар’єри. Саме на цьому наголосила директор ліцею Петренко Людмила Миколаївна, привітавши випускників та нагородивши грамотами за досягнуті успіхи.

Нехай щасливою для вас, випускники, буде дорога у самостійне життя!

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x