Перевірна робота в групі №22

Професія кухаря дуже творча та цікава для тих, хто любить частувати інших смачними стравами та вигадувати нові смаки. Кухар – це людина, яка професійно готує їжу і вміє гарно оздоблювати страви. Попри те, що кухар користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від наявності сировини.

Перевірна робота – це унікальна можливість показати свої знання, набуті практичні навички, проявити свій талант і мистецтво. Саме така нагода випала здобувачам освіти 22-ї групи Арбузинського професійного аграрного ліцею (професія Кухар; кондитер; майстер виробничого навчання Сідень Ольга Вікторівна).

Приємно було спостерігати за роботою майбутніх кухарів. Вправні й точні рухи, швидка орієнтація, творча уява, відчуття краси – ось ті якості, які продемонстрували здобувачі освіти під час виконання роботи.

Майбутні кухарі готували тісто та вироби з нього, холодні страви та закуски, солодкі страви та напої.

Відмінно справилися із завданнями та отримали високі бали Степанова Анна, Ляпало Олена, Кривіцька Вікторія, Миндру Кароліна, Бранкович Андрій, Волонтир Тетяна.

Запрошуємо випускників шкіл до нашого ліцею! Тут досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання нададуть вам необхідні знання і практичні навички у дуже цікавій професії ресторанного господарства!

16 травня 2015 року страшна звістка облетіла увесь Арбузинський район: поблизу селища Луганське Артемівського району Донецької області обірвалося життя нашого колеги, викладача предметів «Захист Вітчизни» та «Фізичне виховання» Закерничного Олександра Вікторовича. Колектив ліцею завжди буде пам’ятати нашого загиблого колегу. Низький уклін, вічна шана та пам’ять вам, наші захисники! Слава Україні! Героям слава!

Звичайно, є чимало людських цінностей, але найголовніша з них – це, без сумніву, життя. Тому збереження його сьогодні – хоч і особливо складна, але першочергова задача кожного. Держава також взяла на себе частину відповідальності за збереження життя українців, озброюючи нас знаннями правил безпечної життєдіяльності в умовах війни. З цією ж метою до ліцею завітали представники […]

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це є нагадуванням для нас — немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі. Сьогодні ми знову змушені боронити власну землю. Але наші мужні воїни продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили. Ми низько […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x